Број на оглас: 3031105
Објавен на: 14.10.2018, 13:00
1 / 8

СУПЕР ОПРЕМЕНО СТАНЧЕ

5.000 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
46 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1991
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Даме Груев Б4/2/1

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


СУПЕР ОПРЕМЕНО СТАНЧЕ
- составено од два целосно опремени апартмани
- во мирно но сепак централно место
- со посебен влез
- со свое дворче
- идеално за студенти
- идеално за агенции

Ви нудиме два целосно опремени и наместени апартмани во центарот на Охрид - идеални за вас студенти !!!

СОСТАВ/ОПРЕМА на секој апартман:
- телевизор
- интернет
- греење и ладење
- мини-кујна со шпорет (рерна и две токи) мијалник и фрижидерче
- комплетно капатило со туш-кабина, мијалник, огледало и ВЦ
- посебен влез (независен од другите станари во зградата)

ДОПОЛНИТЕЛНО
- дворче од ца. 15 квадрати со ограда и дополнителна врата (со клуч, дополнително обезбедување)
- сигурносна врата од задна страна (спрема ходникот во зградата)

А1: 22 квадрати, 2 кревети
А2: 24 квадрати, 3 кревети
двор: 15 квадрати

УСЛОВИ:
- Се издава од 01.10.2018 до 30.06.2019, значи и за Нова Година и сите други празници ќе биде на ваше располагање.
- Само во летен период Јули и Август треба да се ослободи за туристи.

ЦЕНА:
МКД 5.000,- на кревет/особа месечно (вклучен интернет)

СПЕЦИЈАЛЕН ПОПУСТ:
- ако платите 3 месеци однапред добивате -3% рабат
- ако платите 6 месеци однапред добивате -6% рабат
- ако платите 9 месеци однапред добивате -9% рабат

СЛЕДЕН ЧЕКОР:
Јавете се на Viber ili WhatsApp!

Потврден огласувач
 Златко П. НИКОЛОВСКИ