Број на оглас: 3030924
Објавен на: 05.04.2020, 11:35
1 / 11

Pioneer VSX-521-K 5.1 Home Theater Receiver

249 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Pojacalato e vo odlicna sostojba malku koristeno prv sopstvenik kupeno od media market germanija
specifikacii vidi link podole

https://www.cnet.com/products/pioneer-vsx-521-k/specs/