Број на оглас: 3030898
Објавен на: 17.12.2018, 10:40
1 / 10

Opel Corsa

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
56 kw / 76 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od Germanija. Vo top forma. Registrirana cela godina. Tel. 071-961-826