Број на оглас: 3030884
Објавен на: 16.01.2019, 10:00
1 / 2

5x112 17''

350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Bandazhi za Audi,VW,Mercedes,Ford galaxy I Seat. Dimenziite se 5x112 17" so dobri Zimski gumi 235/45/17.
Poveke informacii 078277480 ili 070777480