Број на оглас: 3030785
Објавен на: 12.06.2019, 10:46
1 / 9

ЧОЈС-Trosoben stan na ul.Bogomilska

63.000 €
Број на соби:
3,5
Квадратура:
87 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Агенција за недвижности ЧОЈС
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan na ul.Bogomilska (pozadi skalestata zgrada)na 1 kat so vk kvadratura od 87 m2 jugoistocno orjentiran
Raspored:Dnevna so kujna i trpezarija ,spalna soba ,detska soba 2 wc i 2 terasi

Потврден огласувач
 Агенција за недвижности ЧОЈС (претпријатие)