Број на оглас: 3030681
Објавен на: 20.03.2019, 05:56
1 / 5

SKANIA 164-480 EURO 3 2001GODINA

123 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SKANIA 164-480 EURO 3 2001GODINA RETARDER KLIMA WEBASTO.tel kontakt 070207033