Број на оглас: 3030615
Објавен на: 20.10.2018, 10:30
1 / 11

OPEL ASTRA 1.7 ECO FLEX--O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7 ECO FLEX--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2009)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-PARKING SENZORI;
-6 STEPEN MENUVAC;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-HALOGENKI;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-MALA POTROSUVACKA;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A----
-----I N F O:(075/858-420)-------