Број на оглас: 3030606
Објавен на: 18.03.2019, 10:47
1 / 12

BMW E36 318I (BENZIN PLIN)(320I,323I,325I,328I)

1.850 €
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
87 kw / 118 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw e36 318i
-Raboti mnogu dobro
-Registrirano cela godina
-Stegnata prednica
-Dva para bandazi so dobri gumi (celicni aluminski)
-plin dizna sistem (ne atestiran so moznost za atestiranje)


-POVEKE INFORMACII NA VIBER