Број на оглас: 3030593
Објавен на: 29.09.2018, 18:01
1 / 11

BMW X3 (4X4) 3.0 DISEL 2007 GOD..

70.268.937 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
X 3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X3 (4X4)3.0 DISEL 2007 GOD.REGISTRIRAN ZA CELA GODINA...DONESEN OD SVAJCARIJA