Број на оглас: 3030583
Објавен на: 09.11.2018, 19:50
1 / 2

Digalka 4t povolno

2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba, za lesni i teski vozila.