Број на оглас: 3030335
Објавен на: 12.08.2020, 14:32
1 / 10

Kia Sorento 2.5 ex

1 €
Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Kia Sorento vo perfektna sostojba, voziloto raspolaga so full oprema i e maksimalno socuvano. Za poveke informacii javete se na 071 779 313 ili 071 559 510 ! moze zamena za mercedes, bmw