Број на оглас: 3030112
Објавен на: 05.05.2019, 10:15
1 / 5

JONWAY YY 250 T HONDA MOTOR

700 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2009
Модел:
Jonway yy 250 t

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Jonway 250cc honda motor servisiran raboti exstra i mnogu stabilna brz pred edna nedela napraveno komplet servis so mk dokumenti