Број на оглас: 3029623
Објавен на: 08.04.2019, 19:42
1 / 6

Skuter 150cc

1 € Цената е фиксна
Марка:
Vespa
Вид:
Останато
Година:
2007
Модел:
Skuter 150cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Davam skuter 150cc2007 so mk dokumenti iprikolka za kola so cerada za kros do 600euro dvata za eden
Tel: 075/872-558