Број на оглас: 3029569
Објавен на: 21.08.2019, 20:31
1 / 12

Opel Astra G 1.4 tvinport

2.500 € Цената не е фиксна 2.650 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Itno se prodava Opel Astra G 1.4 tvinport 2009 god.so full oprema/klima Servo. Plin atestiran,senzori za rikverc CD-radio Kenwood, REGISTRIRANA DO JANUARI 2020
Bez zamena
TELEFON ZA KONTAKT:075282558 DEJAN