Број на оглас: 3029265
Објавен на: 19.10.2018, 10:32
1 / 10

SE PRODAVA Scania R440 LB 6X2 EURO 6 RETARDER 2 BROJA

29.500 € Цената не е фиксна 29.900 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 Scanii Euro 6 2013god so full oprema vo ekstra sostojba.Plateno carina i carinski davacki ,tif homologacia moze da se registrirat za 1 den.