Број на оглас: 3029184
Објавен на: 14.08.2019, 12:53
1 / 10

Ford Focus 2004 god odlicen

2.900 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 1.8 74 kw TDCI 2004 godina odlicno zacuvan...mala potrosuvacka...registriran...servisiran....klima (odlicno ladi) ... Dve novi zimski gumi...mala potrosuvacka...aluminski felni 15 ki...Senzori za nazad... Voziloto e bez mana na realni kilometri...proba i proverka kade sakate ....tel 078412381