Број на оглас: 3028169
Објавен на: 09.05.2019, 12:25

Opel tigra na delovi 1.6 16 ven 98 good.

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Tigra
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2017
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za Opel tigra 1.6. povolno.imam i kadet jajce cell bez motor i menac.moze I na delovi