Број на оглас: 3027977
Објавен на: 13.07.2020, 12:00
1 / 12

Mercedes C200 CDI odlicen

3.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C200 CDI odlicen full oprema ima dvozonska klima. Kolata e odlicna moze da se proba u sekoe vreme se i funkcionira. Poveke infirmacii na tel 077-465-046 viktor, cena po dogovor