Број на оглас: 3027937
Објавен на: 24.04.2019, 07:52
1 / 12

audi a4 2009

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Info na ovoj broj Marijan 075 687 661 Vo odlicna sostojba nema nilakva mana Ima zelen karton Info na ovoj broj Marijan 075 687 661