Број на оглас: 3027806
Објавен на: 10.12.2018, 09:22
1 / 11

VW POLO 1.2i--O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.2i--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2007)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SEVO VOLAN;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTIRKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-METALIK BOJA;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
------I N F O:(075/858-420)----------