Број на оглас: 3027798
Објавен на: 22.03.2019, 13:31
1 / 6

Jozje

5.000 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lozje vo mesnosta vikana goligas 7dek. So sopstven hidtant za polivanje 3.5dek vranec i 3.5 smederevka