Број на оглас: 3027786
Објавен на: 09.10.2018, 12:49
1 / 12

PEUGEOT 307cc 2004 cabrio

1.800 € 1.850 €
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
84 kw / 114 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


pezo 307cc 1.6
benzin/plin fabricki
smenet rebres kais napraven kompleten servis
2004
minimalna potrosuvacka 5/100km
extra ponuda cena 1800
079248948

mozi i zamena so dr vozila so doplata