Број на оглас: 3027132
Објавен на: 09.11.2018, 19:19
1 / 1

Cirkular .cerkular

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Cirkularot e vo dobra sostojba trofazen .moj da see vidi I proba.