Број на оглас: 3027114
Објавен на: 29.01.2019, 18:09
1 / 6

ЧОЈС-Povolno stan 36 m2 so spalna na ul Egejska

1 € 22.000 €
Број на соби:
2
Квадратура:
36 m²
Греење:
Друго
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan na visoko prizemje na ul.Egeska so vk. kvadratura od 36 m2
raspored :dnevna ,spalna soba - odvoena so lizgacka vrata ,i kujna koja e smestena na terasata

Потврден огласувач
 Агенција за недвижности ЧОЈС (претпријатие)