Број на оглас: 3026930
Објавен на: 07.07.2020, 09:42
1 / 12

VOLVO XC90 2.4D D5 AWD

2 € Цената не е фиксна
Марка:
Volvo
Модел:
XC 90
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Volvo XC90 vo extra sostojba. Uvezeno od ch so realni km. Voziloto e redovno servisirano i odrzuvano.napraven kompleten servis pred 2000 km.Smeneto e komlet prednica ramenja stabilizatori volan letva gurtni plocki vodna pumpa kaisi zategaci komlet servis, nov akumulator 4 novi gumi. Voziloto e so full oprema.
Moze zamena za pomal dzip so vasa doplata.

Info tel: 070/376-340