Број на оглас: 3026844
Објавен на: 15.04.2019, 19:26
1 / 10

Se prodava WV Golf 5

5.099 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ekstra socuvan uvezen od Germanija. Vredi da se vidi. broj za kontakt 070207135 Vasko