Број на оглас: 3026763
Објавен на: 17.06.2019, 09:44
1 / 6

Personalizirani drveni kutii

500 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Персонализирани дрвени кутии со ласерски гравирани иницијали или краток текст по желба.
Погодни за накит, интимни подароци или усб со вашите најубави моменти.
Цена на кутијата е 500 денари.
Цената на кутија со УСБ 32 GB шишенце, е 1000 денари.