Број на оглас: 3026699
Објавен на: 09.08.2020, 12:13
1 / 10

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА/HOUSE FOR RENT

10.000 МКД Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
90 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2005
Година на реновирање:
2013
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Моински пат б.б Гевгелија (до бивша касарна)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава спрат од куќа на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 90м2,нa втори спрат.
Kомплетно e опремен со нов мебел и располага со голема отворена дневна соба со трпезарија и кујна со комплетен кујнски прибор и елементи и комплет постелнини за сите кревети, Има 2 спални соби,дневен престој со два лежаи кои може да се спуштаат.Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уред и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 10000 денари месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јован 070218183