Број на оглас: 3026679
Објавен на: 24.05.2020, 12:43
1 / 2

Плац во село Белица

10 €
Квадратура:
710 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац на пат за село белица после Ресоран Чифлик во тивко и мирно место погодно за викендица до брличка река до плацот има вода и струја чисти документи парцела број 1010
Повеќе инф 075-511-055 Стојан