Број на оглас: 3026594
Објавен на: 12.07.2019, 03:23
1 / 4

GoPro HERO 5 Black

17.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se sto e na slikata odi komplet so kamerata. Na nea ima 3D Glass Protector na ekranot i objektivot i zastitno kapace.