Број на оглас: 3026126
Објавен на: 06.12.2018, 21:37
1 / 2

NIVA - 80 den. m2

3.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2405 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Nivata se naoga vo Drugovo vo blizina na rekata Treska, mestopolozbata se gleda na slikite.

Kontakt 071-338-741