Број на оглас: 3025753
Објавен на: 18.10.2018, 14:27
1 / 5

Se prodava pezo206 2.0 hdi pali vozi.

1.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pezoto e pali vozi mnogu ekonomicno vozila reg do februari 2019 god,so ful oprema so novi gumi so napraven komplet servis. Zvonete na ovoj broj 078276965 za podetalni informacii.