Број на оглас: 3025730
Објавен на: 20.04.2020, 20:53
1 / 1

Delovi za reno senic 2002

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2017
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba na delovi 077791931