Број на оглас: 3025649
Објавен на: 06.07.2019, 13:54
1 / 3

Se prodava kucata

35.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kucata
075536445 moze zamena za stan