Број на оглас: 3025110
Објавен на: 14.11.2018, 12:43
1 / 3

КРОЈАЧКА ЗА ИВЕРИЦА-ИВЕРКА, KROJACKA ZA IVERICA-IVERKA

2.500 € Цената не е фиксна 2.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Се продава машина за кроење на иверица во одлична состојба. Повеќе инфо на тел: 071 753 199 Мац.