Број на оглас: 3024654
Објавен на: 17.12.2018, 16:36
1 / 10

OPEL ASTRA 2.0 DTI 74 KW 2000 god

2.450 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA OPEL ASTRA 2.0 DTI 16 V 101 ks VO MNOGU ZDRAVA SOSTOJBA SE NA NEA E ORGINALNO SO FULL OPREMA
MOTOR NA LANCE
OD OPREMA:
klima
vebasto greenje
el.stakla
el.retrovizori
halogenki
6 air bag
abs
orginalno cd ozvucuvanje
komandi na volan
euro kuka
lieni bandasi
kolata e maksimalno zacuvana i redovno servisirana
REGISTIRANA CELA GODINA DO
08 11 2019

tel. 078274418
Viber. 078274418