Број на оглас: 3024637
Објавен на: 22.04.2021, 08:22
1 / 8

Opel Astra - 1.7 TDCI (2007)

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA - 1.7 CDTI ISUZU MOTOR
2007 - ISTECENA REGISTRACIJA
FULL OPREMA
KAKO NOVA