Број на оглас: 3024515
Објавен на: 19.03.2019, 16:36
1 / 6

Se prodava Citroen xsara 2.0hdi Klima Perfektna so stojba

2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
Xsara
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava citroem Xsara vo mnogu dobra sostojba mala potrosuvacka so ful oprema registirana odrzuvana sve navreme baraj na tel vase077587417