Број на оглас: 3023919
Објавен на: 22.10.2018, 20:06
1 / 1

BMW 320D

4.100 € Цената не е фиксна 4.300 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
112 kw / 152 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 320D facelift vo ekstra sostojba ... Mitko 071809301