Број на оглас: 3023863
Објавен на: 10.12.2018, 15:05
1 / 11

Golf 5 TDI 2004/5

4.700 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 5 1.9 TDI 2004 Prva registracija 2005
--TEMPOMAT
--BORD KOMPJUTER
--BABY LOCK
--AIR BAG
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
--GREACI NA RETROVIZORI
--FABRICKO CD RADIO
--4 ODLICNI GUMI
--REGISTRIRAN DO 12.2018
--NOV HLADNJAK
Napraven golem servis ( rebrast kais, zategac, vodna pumpa, antifriz, site filtri, ulje) pred 5000 km