Број на оглас: 3023752
Објавен на: 21.04.2019, 13:07
1 / 12

Se prodava kuka vo sopiste (hot i hot)

98.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
110 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Струја
Дворна површина:
1120 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2012
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Ulica 24 br 48

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka (hot i hot)
tri spalni
trpezarija
dnevna
kujna
kupatilo
ostava
garaza (prenameneta vo prostorija za ziveenje)
Greenje so dva invertor(5tki) solarno za boljer.
Dvor 1120 kvadrati