Број на оглас: 3023549
Објавен на: 14.11.2018, 10:50
1 / 6

Golf tdi 2.0 tdi 150 kw

8 € 9 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf tdi 2.0 tdi klimatronik park distance navigacia TEMPOMAT SMENET NOV SET KUMPLUNG NOVI DISKOVI NOVI GURTNI NOV REBRASTI SET PERFECTNO 2PARA GUMI ODLICNO SACUVANO