Број на оглас: 3023539
Објавен на: 21.10.2018, 07:15
1 / 10

Citroen c3

32 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cela godina registracija servisirano novi gumi mnogu malku trosi