Број на оглас: 3023437
Објавен на: 20.10.2018, 14:39
1 / 4

Chevrolet cruze 2.0dizel v

9.000 €
Марка:
Chevrolet
Модел:
Cruze
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chevrolet cruze2.0dizel godinata;2009 na mk tablici istecena registracia