Број на оглас: 3022096
Објавен на: 26.09.2020, 00:12
1 / 12

Seat toledo 19tdi 99god staklo 4 novi gumi

1.888 €
Марка:
Seat
Модел:
Toledo
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet napraven reg do 3 6 2021