Број на оглас: 3022005
Објавен на: 23.01.2019, 11:38
1 / 7

Apartmani "PRIRODA" i Vila "PRIROD"

600 МКД
Број на соби:
13
Квадратура:
500 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
2000 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2018
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Berovsko ezero

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Dokolku vi e potreben cist vozduh i dobra relaksacijja povelete vo nasite apartmani i vila priroda
KAPCITET OD: 25 LEGLA
Pogled kon priroda i ezero
Prostor za pravenje skara
Prostor za igranje na deca
ZA DECA BESPLATNO (do 15godini)