Број на оглас: 3021892
Објавен на: 22.12.2018, 11:03
1 / 5

w 211 diskovi glanc brembo

180 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
w211 e klasa nad 2001
Tип на делови:
Систем за сопирање /Кочници

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


novi diskovi predni brembo zadni standard od germanija