Број на оглас: 3021877
Објавен на: 03.03.2021, 09:30
1 / 8

Велосипед/Точак

220 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава велосипед 27 брзини, оригинал менувачи SHIMANO, кочници со дискови со глицерин итн...