Број на оглас: 3021874
Објавен на: 11.07.2020, 12:16
1 / 12

Alfa Romeo GT 1.9 JTD

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
GT
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alfa Romeo GT 2004 godina 1.9 JTD vo odlicna sostojba redovno servisirana so full oprema, registrirana cela godina so zelen karton i novi gumi.. EKSTRA CENA
Tel 078342226