Број на оглас: 3021853
Објавен на: 16.04.2019, 13:43
1 / 9

Alfa romeo 156 jtd. dizel klima

1.600 € Цената е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ALFA ROMEO 156 2.4 JTD--100KW--180KS
Remapiran
--ALUMINSKI BANDASI 15"
--MAHAGON ENTERIER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--ELEKTRICNI RETROVIZORI
--KLIMATRONIK LADI SUPER
--PERFEKTEN MOTOR,MENUVAC
--REGISTRIRANA DO 9- 2019 GOD
KOLATA IMA SPOTSKO VOZENJE
PERFEKTNO RABOTI
Ne mu fali ama bash nishto